יום שני, 20 באפריל 2015

פרוייקטון ניו מדיה

תיק הפקה

תיק הפקה:כתבה מסכמת הנכתבת בתוכנת blooger

1)שמי הוא אפיק ניזרי אני תלמיד בית ספר נעמי שמר ואני גר בגן יבנה דבר מעניין שאוכל להגיד על עצמי הוא שלפעמים שאף אחד לא מסתכל אני אוהב לצבוע את עצמי בכתום ולחפור בור בגינה ולשכב בתוכו כדי להעמיד פנים שאני גזר,במהלך מסלול הניו מדיה שלי יצא לי להיחשף לכול מיני דברים כמו תהליכי עריכה וחזרה של שוטים דברים שבדרך כלל במהדורות החדשות ובטלוויזיה בכלל לא מראים כל כך הרבה ויצא לי להביו את המורכבות של העניין.
2)בשנתיים האחרונות במסלול הניו מדיה יצא לי להתמחות בתחום העריכה הצילום הבימוי והכתיבה משום שבכל נושאים אלה עסקתי בכתבות שיצא לי לייצר.
1)המסקנות העיקריות שלמדתי בניו מדיה הן שלא הכל תמיד נראה כמו שהוא נראה ומאחורי דברים הנראים לנו מובנים מאליו מסתתרות הרבה עבודה והשקעה של מישהו.
2)העתיד הוא תעלומה אחת גדולה ומי אני שיפתור אותה.
3)לא הרבה מישום שאני לא פעיל ברשתות החברתיות וברשת (חוץ מהבלוג הפנטסטי שלי).
2)לא,לא נתקלתי בכאלה דברים משום שאני אזרח שומר חוק ואני עוקב אחר החוקים.
3)אני חושב שהכתבות שלי ממלאות את תפקידם בתקשורת כבידור במיוחד בכתבה "יום בחיי" מישום שהיא מעניקה לצופה אסקפיזם מהעולם הנורא של בחוץ ומכניסה אותו לעולם הקסום של אופיר כהן.

חלק ד'

בחרתי להציג בחלק זה את כתבתי "יום בחיי" כתבה זו עוסקת בתלמיד תיכון ששמו אופיר כהן,בכתבה זו ליווינו את אופיר כהן לאורך יומו וקלטנו קצת מעולמו הקסום ומלא הפלאים,כתבה זו בעצם מנסה להעביר לצופה את תחושת הפלא הטמונה באופיר כהן תוך כדי הצגת יום בחייו.
התגובות שקיבלתי בנוגע כתבה זו רובן היו חיוביות אשר שיבחו אותי על האומץ שלי בלעסוק בסוגייה כה חשובה ורגישה שהיא אופיר כהן למרות שגם קיבלתי מכתבים זועמים מהמאמינים של אופיר שטענו שזילזלתי בו בכתבתי ובכך פגעתי בכבודם ובכבוד דתם תוך כדי פגיעה במשיחם שהוא אופיר כהן.
המסקנות שהסקתי מכתבה זו היו שלהיות במאי זה ממש כיף בגלל שכולם צריכים לעשות כל מה שאתה אומר ואני מתכוון כל מה שאתה אומר.(ובסופו של דבר נהניתי מאוד).
זה הוא קישור לכתבה ביוטיוב

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה