יום שלישי, 17 בפברואר 2015

יש לך ד"ש מדעא"ש

אנחנו עומדים בפני מזרח תיכון חדאע"ש


דאע"ש או המדינה האסלמית תופסת תאוצה ומתחילה להתפשט כמו וירוס ברחבי המזרח התיכון ללא מעצור וללא התחשבות בחיי אדם או בזכויות האדם הבסיסיות ביותר (ועוד אומרים שאנחנו רעים).

על המדינה האסלאמית אני בטוח שכולכם שמעתם אבל האם אתם באמת מכירים את ארגון הטרור הרצחני אשר עושה כותרות כל שבוע ברחבי העולם ומנסה להשתלט על העולם ולהפוך אותו לעולם מוסלמי אשר יתאים לתפיסה האידיאולוגית שלו אשר מצליחה לסחוף המונים בעולם גם במקומות הנכשלים ביותר של עירק וגם במסגדים הכי מקושטים ויפים באירופה?
דעא"ש הוקם בעיראק בשנת 2003 כאיגוד של קבוצות טרור אסלאמיות קיצוניות,וב 2004 הצטרף הארגון לארגון הטרור אל-קאעידה המרכזי באפגניסטן והפך להיות נודע כ אל-קאעידה בעיראק.
ב 2014 בעקבות חילוקי דעות בין ההנהגה המרכזית של אל-קאעידה למפקדי הארגון דעא"ש,החליטו מפקדי דעא"ש להתנתק רשמית וסופית מחסות אל-קאעידה ולהפוך באופן רשמי לארגון עצמאי הנושא את השם דעא"ש,פירוש ראשי תיבות אלה הוא "אלדאולה אל אסלאמיה פי אלעראק ואלשם" שזה אומר המדינה האסלאמית בעיראק ובשאם.
Flag of the Islamic State of Iraq and the Levant2.svgהדגל של דעא"ש הינו דגל שחור בעל ע=כיתוב ערבי לבן שבו רשומה 
השהאדה שהיא הכרזת האמונה האסלמית שאומרת "אין אלוהים מלבד אללה ןמוחמד הוא שליח אללה" בדגל ניתן לראות שחלק ממחלות השהאדה ממוקמות בתוך עיגול לא מדויק,דבר זה בעצם בא להראות את עליונות האל מישום שניתן לראות שבתוך עיגול זה ממקמות המילים "ואנא ראסול אללה" שזה אומר ואני שליח אללה,שזה שינוי קטן מהשהאדה המקורית שאומרת "וא מוחמד ראסול אללה" כלומר ומוחמד הוא שליח האל,שינוי זה בעצם בא להראות את המחויבות ואת החשיבות שיש לאנשי הארגון כלפיי דת האסלאם עד כדי כך שהם רואים עצמם ככלי של אללה ולא מתחשבים בחייהם של עצמם כי לטענתם הם נלחמים בכדי לקיים את רצון אללה.
אי ההתחשבות שלהם לחיים של עצמם נובע מכך שהם חושבים שאם אדם מוסלמי מת בשירות אללה הוא יקבל את המגיע לו בחיים שלאחר המוות כלומר בגן עדן ששם הוא ימצא 72 בתולות אשר יחכו רק לו.
הארגון עצמו הוא ארגון טרור אסלאמיסטי סוני גיהדיסטי אשר רצונו הוא להשתלט על העולם ולהקים ח'ליפות איסלאמסטית (שלטון מלוכתי אסלאמיסטי אשר שם במרכז את חוקי האסלאם) ולהיפטר מכל הכופרים שהם הנוצרים היהודים ואפילו ידידיהם המוסלאמים אשר באים מרקע עדתי קצת שונה משלהם כמו לדוגמא השיעים ובכך "לטהר" את העולם ולהפוך אותו לעולם האסלמי האידיאלי.
כפי שניתן לראות בחדשות מידי פעם ובעיתונים אפשר להבין שדעא"ש הוא ארגון טרור אשר אף אחד לא מפקפק באכזריות שלו ובתחושת הריגוש שלו כלפיי עריפות ראשים ומכאן אפשר להבין שדאע"ש הוא ארגון אשר לא חוסך באכזריות ובדם ושמח לספק את עצמו כשטן הגדול בשבילנו שיהיה לעולם מישהו או משהו אחר לשנוא ולהיטפל אליו חוץ מאיתנו.
אך למרות זאת,בין עריפת ראש לעריפת ראש אי אפשר שלא להידהם כאשר שומעים שישנם אנשים מוסלמים בעיקר אשר חיים באירופה ובתרבות האירופאית אשר מביאים תמיכה עצומה כלפיי דאע"ש ואף מוכנים ללכת עד כדי כך רחוק שהם תופסים טיסה למדינה הערבית הנכשלת הקרובה ביותר בכדי ללכת ולהילחם בשורות הארגון הרצחני.
זהותו של ג'ון הג'יהאדיסט נחשפהאולי הדוגמא הכי טובה לתופעה הזאת הוא הבחור הזה ששמו הוא מוחמד אמווזי אך אתם כניאה מכירים אותו בתור "גון הגיהדיסט"
מוחמד אמווזי הוא אזרח בריטי שמשפחתו התגוררה במערב לונדון.
לא ידוע מתי הוא יצטרף לאירגון אך גם בימים ששהה בבריטניה לפני הצטרפותו לארגון הוא הביע תמיכה אשר מוצגת בכמה סרטוני ווידיאו שבהם הוא עושה ראפ (סוג מוסיקה) על כמה קשה להיות מהגר במדינה זרה וכמה הוא מרגיש לא שייך.
גון הגיהדיסט התפרסם בכמה סרטונים בהם מראים אותו מדבר אנגלית בכדי להעביר את המסר לתושבי המערב הידועים בכינוי הכופרים הגדולים ועורף ראשים של אנשים מכל מיני מדינות בעולם אשר נלקחו בשבי של דאע"ש אותו גון מוציא אותם להורג משום שלטענת האידיאולוגיה של דאע"ש אנשים אלו הם כופרים ולא מגיע להם לחיות ויש להוציא אותם להורג על ידי עריפת ראשם.
העתיד של ארגון זה לא נראה בהיר במיוחד וטוב שכך משום שארצות הברית מובילה קוהליציה התקפית בשותפות של כמה מדינות כרביות במזח התיכון ויחד עם זאת מסע הכיבושים של דאע"ש בצפון נבלם על ידי מליציות כורדיות אשר ממררים להם את החיים ונותנים קרב טוב יותר מכל הצבאות המקצועיים אשר ניסו לבלום את התקדמות המדינה האסלאמית ונכשלו. אז אם נימה אופטימית זאת אני אסיים כאן את הכתבה ואני מקווה שבפעם הבאה שאני אראה אותכם עדיין יהיה לכם ראש על הכתפיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה